facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Aktualności

W trosce o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z panującą sytuacją epidemiczną, podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich planowych zabiegów stomatologicznych w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania.

Ta wyjątkowa sytuacja spowodowała, że postanowiliśmy już teraz wprowadzić przygotowywany już od dawna, nowy sposób komunikacji z Państwem - wideo konsultacje z lekarzami.

W celu umówienia się na spotkanie online prosimy o kontakt z recepcją pod numerem 606 222 051.

Trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę

W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube. Dziś mamy coś dla fanów nowych technologii - Bilet na PGA Game Arena na dziś - sobotę 13 października oraz wstęp na spotkanie z YouTuberami podczas eventu Stars4Fans!

Elvis Presley w Dentista.pl !

W ostatnim tygodniu odwiedził nasz gabinet Pan Maciej, prawdziwy fan Elvisa Presleya.
Na codzień mieszka w Irlandii, ale swój uśmiech powierza tylko lekarzom z Dentista.pl w Poznaniu.
Wygodne połączenie lotnicze z Dublinem, pomaga wielu pacjentom realizować swoje marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu. Zwykle wystarczają dwie lub trzy wizyty, aby odtworzyć cały uśmiech, także z użyciem implantów.

Witaj szkoło !

Tornistry już gotowe, a uśmiechy Waszych pociech ?
Zapraszamy wszystkich uczniów do Dentista.pl Stomatologia na przegląd jamy ustnej !

Czekają na Was :
Dr Ewa (ortodoncja), Dr Karolina, Dr Martyna, Dr Michał ( endodoncja, chirurgia, leczenie zachowawcze, protetyka) higienistka Kasia (profilaktyka i higienizacja ) higienistka Paulina ( profilaktyka, higienizacja, zaawansowane zabiegi pod mikroskopem) Dr Maciej (implanty, chirurgia, protetyka i ortodoncja estetyczna )

Zapraszamy !

Z Nowego Jorku do Poznania po Piękny Uśmiech !

Dziś świętowaliśmy z Panią Stefanią z Nowego Jorku zakończenie leczenia implanto-protetycznego.
Dzięki Nowojorskim protokołom leczenia, które już od ponad 10 lat wykorzystujemy w Poznaniu w Dentista.pl, byliśmy w stanie, podczas pobytu Pani Stefanii w zeszłym roku założyć implanty, a w te wakacje, dzięki współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi ( Dental Art & Ivodent ), w ciągu kilku dni przygotować nowe zęby.

Dentista.pl on Tour !

Wakacje sprzyjają podróżom lub wypadom typu CityBreak.
Dziś zapraszamy do Belgii i miasta Genk, gdzie w ubiegłym tygodniu drużyna Lecha Poznań rozgrywała mecz w ramach Ligii Europy. Nieopodal spokojnego Genk leży holenderskie Maastricht, które z pewnością można polecić na weekend.

Alignery czyli niewidoczne aparaty ortodontyczne

Możesz nosić Alignery czyli niewidoczne aparaty ortodontyczne i uprawiać sporty ! Tak jak nasz pacjent Maciej, który jest ratownikiem i każdego dnia czuwa nad życiem wczasowiczów nad basenem w Czarnkowie.
Dowiedz się więcej na wizycie u dr Macieja w Dentista.pl, jak możesz cieszyć się pięknym uśmiechem bez drutów na zębach !
Najnowsza technologia prostowania zębów jest dostępna w Dentista.pl już od ponad 6 lat !
Umów się za wizytę i dołącz do grupy naszych aktywnych zawodowo pacjentów !

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES