facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Aktualności

Dentista.pl jest jak Nowy Jork

Dentista.pl jest jak Nowy Jork i podobnie jak on jest miejscem nieograniczonych możliwości, które ciągle tętni życiem. Codziennie motywuje lekarzy do wdrażania najnowszych technologii oraz nowych technik zabiegowych.

Od ponad 10 lat oferujemy naszym pacjentom trwałe rekonstrukcje całych łuków zębowych w oparciu sprawdzone, markowe implanty stomatologiczne. Mamy wieloletnie doświadczenie w odbudowie utraconej kości, która jest niezbędna, by tworzyć naturalne i funkcjonalne uśmiechy.

Dziś wkraczamy na poziom wyżej.

Digital Smile Design, czyli projektowanie uśmiechu

Piękny, naturalny, zdrowy i dopasowany do twarzy uśmiech potrafi sprawić, że oczy zaczynają się „śmiać” i cała twarz emanuje pozytywną energią.

A to dopiero prototyp docelowych cyrkoniowych koron cyfrowych.

Digital Smile Design, czyli projektowanie uśmiechu dopasowanego do twarzy daje mi ogromną przyjemność sprawiania radości innym ludziom...

Wakacyjna podróż po uśmiech

Wakacyjna podróż po uśmiech

Miejsce docelowe: Hollywood Smile City lub Natural Smile City.

Ty wybierasz destynację.

Ja dzięki doświadczeniu w projektowaniu uśmiechów oraz magicznej aplikacji Digital Smile Design, mogę Tobie pokazać jak będzie wyglądał efekt ostateczny, już na pierwszej wizycie, a na drugiej przymierzyć go
Jeśli chcesz zobaczyć swoje nowe Ja, nie czekaj i umów się na pierwszą konsultację

Dentista.pl Partner Klub.

Drodzy pacjenci!

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.

Począwszy od 16 marca chętnie kontaktujecie się z nami przez internet poprzez wideokonsultacje, polecacie nas swoim znajomym, odbieracie emaile z naszej recepcji z informacjami i dokumentami potrzebnymi do bezpiecznego przeprowadzenia wizyty. Drukujecie, skanujecie, robicie przelewy, płacicie kartą - by ograniczyć do minimum kontakt - jesteśmy z Was dumni i dziękujemy za zaufanie.

Teraz czas na Was - powiedzcie, jak my możemy Was wesprzeć ?

Przezroczysta ortodoncja

Top Model Pani Kasia Szklarczyk rozpoczęła właśnie swoją podróż w kierunku perfekcyjnego uśmiechu. Ząbki staną się idealnie proste dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign.

Przezroczysta ortodoncja podbija serca naszych pacjentów, a nam sprawia ogromną radość, kiedy po zaledwie kilku miesiącach nasi pacjenci mają piękny uśmiech

Usunięcie ósemki

Nasz nowy pacjent Pan Marcin Maruszak znany zapewne Wam jako @brzydal_ trafił do naszego gabinetu z chęcią poprawy swojego uśmiechu. Gwiazda MTV oraz prowadzący program @polskiedziary musi przecież mieć hollywodzki uśmiech.

Nasz przygoda rozpoczęła się od kompleksowego badania. Już dzień później lic.hig.dent. Paulina Czecholińska @perioupszkolenia przeprowadziła zabieg higienizacji w mikroskopie, a dr n.med. Maciej Marcinowski wykonał leczenie oraz usunął dwie ósemki.

Jak uzyskać zdrowy, piękny uśmiech

Dr n. med. Maciej Marcinowski (laureat plebiscytu Dentysta Roku 2019 w Wielkopolsce) oraz licencjonowana higienistka stomatologiczna Paulina Czecholińska z gabinetu Dentista.pl odpowiedzą m.in. na pytania: Jak uzyskać zdrowy, piękny uśmiech, aby móc cieszyć się nim każdego dnia? W jaki sposób koncepcja Digital Smile Design może nam w tym pomóc?

Zapraszamy do oglądania programu „Na Zdrowie” w telewizji WTK.

https://epoznan.pl/news-news-100397

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES