facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Cennik

W trosce o Państwa oraz nasze zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z panującą sytuacją epidemiczną, podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich planowych zabiegów stomatologicznych w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania.

Ta wyjątkowa sytuacja spowodowała, że postanowiliśmy już teraz wprowadzić przygotowywany już od dawna, nowy sposób komunikacji z Państwem - wideo konsultacje z lekarzami.

W celu umówienia się na spotkanie online prosimy o kontakt z recepcją pod numerem 606 222 051.

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty zostanie wykonane zdjęcie pantomograficzne, przegląd jamy ustnej, badanie stawu skroniowo-żuchwowego przy wykorzystaniu wyspecjalizowanej aparatury (badanie Dopplera) oraz zdjęcia cyfrowe w naszym studio. Na podstawie powyższych badań będziemy mogli wnikliwie zapoznać się z Państwa przypadkiem i ustalić wstępny plan leczenia, który pozostanie drogowskazem do dalszych działań w poszukiwaniu pięknego i zdrowego uśmiechu.

Czas 1h – 350zł

Profilaktyka

Podstawową formą zapobiegania chorobom jamy ustnej jest wykonywanie higienizacji, czyli oczyszczenie zębów z kamienia (skaling) oraz osadów (piaskowanie). Zabieg ten wykonywany jest przez dyplomowane higienistki, które na zakończenie wizyty przeprowadzają instruktaż higieny jamy ustnej.

Higienizacja (skaling+paskowanie+fluoryzacja)od 350zł (1h)

Higienizacja od 250 zł (30 min)

Higienizacja pod mikroskopem od 400zł

Ortodoncja

Podczas wnikliwej konsultacji poprzedzającej analizę ortodontyczną lekarz dentysta dobiera właściwą metodę leczenia dla danego pacjenta. Istnieje możliwość leczenia ortodontycznego z zastosowaniem niemal niedostrzegalnych dla oka nakładek Clear Aligner, metalowego aparatu stałego z kolorowymi gumkami oraz stałego aparatu estetycznego.

Aparat stały ( jeden łuk ) 2500zł

Aparat stały estetyczny ( 1 łuk ) 3500zł

Aparat niewidoczny Clear Aligner ( 1 łuk ) 800zł

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie wykonywane jest z największą precyzją pod mikroskopem, daje to bezkompromisową jakoś i doskonały wygląd.

od 250zł – 500 zł

Endodoncja

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Umożliwia dokładne powiększenie obrazu leczonego zęba oraz bardzo precyzyjne oczyszczenie jego kanałów. Dopełnieniem leczenia jest wykonanie zdjęcia rtg potwierdzającego uzyskanie zamierzonego efektu leczenia.

Leczenie zęba 1-kanałowego 800 – 1000 zł

Leczenie zęba 2-kanałowego 1000 – 1200 zł

Leczenie zęba 3-kanałowego 1200 – 1800 zł

Leczenie zęba 4-kanałowego 1400 – 2000 zł

Powtórne leczenie kanałowe (reendo)

Rozległa wiedza specjalistów pracujących w naszej klinice oraz specjalistyczny sprzęt pozwala na skuteczne wyleczenie zębów wcześniej nieskutecznie leczonych.

Dopłata do leczenia kanałowego 200 - 300 zł

Chirurgia

Dzięki nowoczesnym metodom jakie stosujemy w Naszej klinice wiele zębów udaje się uratować. Gdy jednak pozostawienie chorego zęba miałoby niekorzystne skutki dla zdrowia, cały zespół Dentista.pl, począwszy od recepcji, poprzez asystentki, a skończywszy na lekarzu dentyście stara się zapewnić naszym Pacjentom maksimum komfortu i tak ważny spokój w trakcie zabiegu. Aby było to możliwe wykorzystujemy m.in. bezbolesne znieczulenie komputerowe.

Usunięcie zęba od 350zł

Usunięcie „8” od 400zł do 900zł

Regenereacja kości od 2500zł/punkt

Implantologia

W naszej klinice przeprowadzamy implantacje bazując na produktach dwóch światowej klasy firm: amerykańskiej Keystone oraz szwajcarskiej Straumann. Zabiegi przeprowadza jeden z najbardziej doświadczonych implantologów Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Implant Keystone od 2900zł

Implant Straumann od 3300zł

Protetyka

Onlay

Jest to wypełnienie protetyczne wykonywane w przypadku dużego ubytku próchniczego. Zastosowanie onley'a ma na celu wzmocnienie zęba, najczęściej po leczeniu endodontycznym. Duża precyzja, z którą został wykonany w pracowni protetycznej nie pozwala na odróżnienie go od naturalnego zęba.

Onlay kompozytowy 900zł

Korona

Jest to stałe uzupełnienie protetyczne wykonywane w przypadku zniszczenia zęba. Aby było możliwe osadzenie korony, ząb musi być wcześniej oszlifowany. Innym przypadkiem jest wykorzystanie tego rozwiązania po implantacji, kiedy korona jest przykręcana na implant.

Korona pełnoceramiczna na Cyrkonii od 1900 zł

Korona porcelanowa na metalu od 1500 zł

Korona na implancie od 2300 zł

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Wykonujemy je metodą nakładkową oraz gabinetową, przy użyciu jednego z najskuteczniejszych preparatów dostępnych na rynku. Nasza innowacyjna metoda pozwala na utrwalenie efektu przy pomocy połączenia tych dwóch metod. Proces wybielania jest przez nas monitorowany, aby zapewnić pacjentowi uzyskanie pożądanego efektu końcowego.

Wybielanie nakładkowe 1000zł

Wybielanie gabinetowe 1500zł

Rentgenodiagnostyka

Zdjęcie pantomograficzne 100zł

Zdjęcie RTG punktowe 50zł


Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w recepcji kliniki, a koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej placówce.

Aktualności

24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.
04.10.2018
Wkrótce do zobaczenia na „małym ekranie” !
08.09.2018
W ostatnim tygodniu odwiedził nasz gabinet Pan Maciej, prawdziwy fan Elvisa Presleya. Na codzień mieszka w Irlandii, ale swój uśmiech powierza tylko lekarzom z Dentista.pl w Poznaniu.
03.09.2018
Tornistry już gotowe, a uśmiechy Waszych pociech ? Zapraszamy wszystkich uczniów do Dentista.pl Stomatologia na przegląd jamy ustnej !
29.08.2018
Dziś świętowaliśmy z Panią Stefanią z Nowego Jorku zakończenie leczenia implanto-protetycznego.
13.08.2018
Wakacje sprzyjają podróżom lub wypadom typu CityBreak.
13.07.2018
Możesz nosić Alignery czyli niewidoczne aparaty ortodontyczne i uprawiać sporty !
30.06.2018
Fryzjer u dentysty - dentysta u fryzjera. Dobrze mieć zaufanego partnera nie tylko w życiu osobistym, ale także w codziennych troskach...
29.06.2018
Dr Maciej Marcinowski spędził ten ostatni czerwcowy piątek w grodzie Warsa i Sawy na kursie praktycznym z planowania leczenia implantolologicznego z użyciem szablonów chirurgicznych, prowadzonym pr

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES