Poznań Os. Władysława Jagiełły 107
Like us!
Follow us!

Cennik

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty zostanie wykonane zdjęcie pantomograficzne, przegląd jamy ustnej, badanie stawu skroniowo-żuchwowego przy wykorzystaniu wyspecjalizowanej aparatury (badanie Dopplera) oraz zdjęcia cyfrowe w naszym studio. Na podstawie powyższych badań będziemy mogli wnikliwie zapoznać się z Państwa przypadkiem i ustalić wstępny plan leczenia, który pozostanie drogowskazem do dalszych działań w poszukiwaniu pięknego i zdrowego uśmiechu.

 • Czas 1h – 350zł

Implantologia

W naszej klinice przeprowadzamy implantacje bazując na produktach światowej klasy firm. Zabiegi przeprowadza jeden z najbardziej doświadczonych implantologów Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

 • Implant od 3300zł

Profilaktyka

Podstawową formą zapobiegania chorobom jamy ustnej jest wykonywanie higienizacji, czyli oczyszczenie zębów z kamienia (skaling) oraz osadów (piaskowanie). Zabieg ten wykonywany jest przez dyplomowane higienistki, które na zakończenie wizyty przeprowadzają instruktaż higieny jamy ustnej.

 • Higienizacja w powiększeniu od 300zł do 500 zł/jedna wizyta

Ortodoncja

Podczas wnikliwej konsultacji poprzedzającej analizę ortodontyczną lekarz dentysta dobiera właściwą metodę leczenia dla danego pacjenta. Istnieje możliwość leczenia ortodontycznego z zastosowaniem niemal niedostrzegalnych dla oka nakładek Clear Aligner, metalowego aparatu stałego z kolorowymi gumkami oraz stałego aparatu estetycznego.

 • Aparat stały ( jeden łuk ) 3100 zł
 • Aparat stały estetyczny ( 1 łuk ) 4300 zł
 • Aparat niewidoczny Clear Aligner ( 1 łuk ) 1100 zł
 • Leczenie Invisalign 12000-25000zł

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie wykonywane jest z największą precyzją pod mikroskopem, daje to bezkompromisową jakoś i doskonały wygląd.

 • od 350zł – 550 zł (w zależności od wielkości wypełnienia oraz czasu trwania wizyty)

Endodoncja

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Umożliwia dokładne powiększenie obrazu leczonego zęba oraz bardzo precyzyjne oczyszczenie jego kanałów. Dopełnieniem leczenia jest wykonanie zdjęcia rtg potwierdzającego uzyskanie zamierzonego efektu leczenia.
Zaawansowane leczenie kanałowe, jakie wykonujemy w naszej klinice wymaga czasu i precyzji. Koszta leczenia są zależne od stanu zęba oraz skomplikowania jego anatomii. To wszystko wpływa na czas, który nasi lekarze muszą poświęcić na dane leczenie. Dzięki temu zwiększa się szansa na zachowanie zębów leczonych endodontycznie na długie lata.

 • Leczenie zęba 1-kanałowego od 1400 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)
 • Leczenie zęba 2-kanałowego od 1600 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)
 • Leczenie zęba 3-kanałowego od 1800 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)
 • Leczenie zęba 4-kanałowego od 2000 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)

Powtórne leczenie kanałowe (reendo)

Rozległa wiedza specjalistów pracujących w naszej klinice oraz specjalistyczny sprzęt pozwala na skuteczne wyleczenie zębów wcześniej nieskutecznie leczonych.

 • Dopłata do leczenia kanałowego  300 zł

Problemy ze zgryzem - analiza okluzji

Do gabinetu stomatologicznego często zgłaszają się pacjenci z nadwrażliwością zębów, dyskomfortem w obrębie mięśni twarzy, bólami głowy lub kilkudniowymi migrenami. Kiedy do tego pacjent zauważa starte zęby i kruszące się wypełnienia najczęściej przyczyną jest choroba okluzyjna. Choroba okluzyjna to zespół zaburzeń które są skutkiem niewłaściwego kontaktu pomiędzy zębami szczęki i żuchwy. Towarzyszy zwykle temu nieprawidłowa praca stawów skroniowo-żuchwowych i nadmierne napięcie mięśni narządu żucia.

Analizę wykonujemy przy wykorzystaniu artykulatora i łuku twarzowego.

 • Analiza okluzji 1500zł
 • Badanie stawów skroniowo-żuchwowych USG Doppler 100zł
 • Pełna diagnostyka narządu żucia 350 zł

 

Chirurgia

Dzięki nowoczesnym metodom jakie stosujemy w Naszej klinice wiele zębów udaje się uratować. Gdy jednak pozostawienie chorego zęba miałoby niekorzystne skutki dla zdrowia, cały zespół Dentista.pl, począwszy od recepcji, poprzez asystentki, a skończywszy na lekarzu dentyście stara się zapewnić naszym Pacjentom maksimum komfortu i tak ważny spokój w trakcie zabiegu. Aby było to możliwe wykorzystujemy m.in. bezbolesne znieczulenie komputerowe.

 • Usunięcie zęba od 400 zł
 • Usunięcie „8” od 500zł do 1000zł (w zależności od skomplikowania zabiegu)
 • Regenereacja kości od 2500zł/punkt

Protetyka

Onlay

Jest to wypełnienie protetyczne wykonywane w przypadku dużego ubytku próchniczego. Zastosowanie onley'a ma na celu wzmocnienie zęba, najczęściej po leczeniu endodontycznym. Duża precyzja, z którą został wykonany w pracowni protetycznej nie pozwala na odróżnienie go od naturalnego zęba.

 • Onlay kompozytowy od 1600 zł

Korona

Jest to stałe uzupełnienie protetyczne wykonywane w przypadku zniszczenia zęba. Aby było możliwe osadzenie korony, ząb musi być wcześniej oszlifowany. Innym przypadkiem jest wykorzystanie tego rozwiązania po implantacji, kiedy korona jest przykręcana na implant.

 • Korona pełnoceramiczna na Cyrkonii od 2700 zł
 • Korona cyfrowa cyrkoniowa na implancie od 3700zł

Licówki

Licówki są dobrym sposobem poprawiania estetyki uśmiechu, w szczególności przednich zębów. Za pomocą licówek można wybielić zęby, zamknąć przestrzenie i stworzyć piękny szeroki uśmiech. Możemy nawet uzyskać efekt zbliżony do tego po leczeniu ortodontycznym. Licówki mogą zamknąć diastemy, zlikwidować wyszczerbione i skrócone zęby, przebarwienia i plamy. Gdy pacjent z jakiś przyczyn nie może nosić aparatu ortodontycznego lub pokryć zęby koronami, wtedy licówki mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dają efekt szybko i na długi czas. Dzięki licówkom możemy, jeśli warunki na to pozwalają, dowolnie zaprojektować kształt, wielkość i kolor nowych zębów.

 • Licówka ceramiczna od 2500zł
 • Liciwka ceramiczna Premium wykonywana w laboratorium we Włoszech od 3500zł

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Wykonujemy je metodą nakładkową oraz gabinetową, przy użyciu jednego z najskuteczniejszych preparatów dostępnych na rynku. Nasza innowacyjna metoda pozwala na utrwalenie efektu przy pomocy połączenia tych dwóch metod. Proces wybielania jest przez nas monitorowany, aby zapewnić pacjentowi uzyskanie pożądanego efektu końcowego.

 • Wybielanie nakładkowe 1000zł
 • Wybielanie gabinetowe 1600zł

Rentgenodiagnostyka

 • Zdjęcie pantomograficzne 100zł
 • Zdjęcie RTG punktowe 70zł

Twój wymarzony uśmiech - Digital Smile Design

Projekt nowego uśmiechu dopasowany do twarzy, powstaje już na jednej z pierwszych wizyt w naszej klinice, dzięki aplikacji Digital Smile Design, którą na co dzień wykorzystują nasi lekarze. Następnie drukowane są modele 3D docelowych zębów. Podczas godzinnej wizyty przymierzamy Twój nowy uśmiech oraz ustalamy docelowy plan leczenia wykorzystując najbardziej zaawansowane materiały i techniki dostosowane do Twoich oczekiwań.

 • Cena: 1500zł

Twój idealny uśmiech w ciągu kilku godzin - Bonding/Flow Injection

Jest to innowacyjna metoda, która pozwala uzyskać piękny uśmiech najczęściej już podczas jednej z pierwszych wizyt. Jeszcze do niedawna jedyną opcją estetycznej poprawy wyglądu zębów były licówki lub korony ceramiczne. Teraz dzięki technologii Digital Smile Design możemy zaprojektować Twój nowy uśmiech, przymierzyć go, a następnie wykonać go z wysokiej klasy materiałów, używając specjalnych szablonów odwzorowujących najmniejsze detale anatomii zębów. Coraz więcej pacjentów dostrzega fakt, że w czasie mowy osoby dojrzałe częściej eksponują dolne zęby niż zęby.

 • Cena: od 1000 za 1 ząb

Badanie periodontologiczne - od 350zł

Wideo lub Teleporada

Dzięki specjalnej aplikacji Smile Consult, Face Time, What’s Up lub Skype będziesz mógł porozmawiać z lekarzem o swoim problemie, bez konieczności wychodzenia z domu.
Jeśli będzie to konieczne, lekarz wystawi e-receptę, e-zwolnienie, omówi wizualizację Twojego leczenia lub przekaże inne niezbędne informacje dotyczące zgłaszanej sprawy.
Rezerwując dogodny dla siebie termin Twojej e-konsultacji, otrzymasz email z linkien do spotkania on-line.

 • Cena: w zależności od czasu trwania 100/150/200zł

Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w recepcji kliniki, a koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej placówce.

Aktualności

Niewidzialna Ortodoncja Poznań
13.03.2023
Leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem przezroczystych nakładek jest dyskretne i skuteczne.
Niewidzialna ortodoncja - Alignery
13.03.2023
Czy Waszym marzeniem jest piękny i zdrowy uśmiech? Nie mogliście trafić lepiej, niż do dr n. med.
Implanty i korony cyrkonowe
13.03.2023
Implanty i korony cyrkonowe Pan Łukasz postanowił zadbać o swój uśmiech. Potrzebne było kompleksowe leczenie podczas, którego wykonaliśmy: Zabiegi higienizacyjne w powiększeniu
Piękny i olśniewający uśmiech
25.10.2021
Uwielbiamy wywoływać efekt „wow” u naszych pacjentów. Jednym z czynników jaki wpływa na ten efekt jest magia cyfrowej stomatologii.
Niewidzialna ortodoncja
20.10.2021
Jest nam niezmiernie miło widząc Wasze zainteresowanie niewidzialną ortodoncją!
Czym jest deprogramator?
20.10.2021
Tak właśnie wygląda deprogramator na zębach pacjenta. Jedyne co możecie zauważyć to malutki klocuszek między dolnymi a górnymi jedynkami pacjentki. Przypominamy - jeśli cierpisz na:
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy
25.09.2021
Oto przykład projektu nowego uśmiechu dla naszej pacjentki. Już od 15 lat tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów!
Zmieniamy życie naszych pacjentów
02.09.2021
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów.
09.08.2021
Najczęstszą przyczyną startych i kruszących się wypełnień jest choroba okluzyjna.
Jak wygląda pierwsza wizyta? | Dentista.pl Poznań
29.07.2021
Taka wizyta to kluczowy moment dla całego procesu leczenia.
Nowoczesna stomatologia
27.07.2021
Nowoczesna stomatologia pozwala zobaczyć jak będą wyglądały zęby, kiedy leczenie dobiegnie końca.
Stawy skroniowo - żuchwowe - badanie
15.07.2021
Badanie pacjenta w Dentista.pl obejmuje nie tylko zęby, ale także stawy skroniowo - żuchwowe oraz mięśnie związane z narządem żucia.
Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo

© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań Os. Władysława Jagiełły 107 (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej)
POLITYKA COOKIES | POLITYKA PRYWATNOŚCI