facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Cennik

Wideo lub Teleporada

Dzięki specjalnej aplikacji Smile Consult, Face Time, What’s Up lub Skype będziesz mógł porozmawiać z lekarzem o swoim problemie, bez konieczności wychodzenia z domu.
Jeśli będzie to konieczne, lekarz wystawi e-receptę, e-zwolnienie, omówi wizualizację Twojego leczenia lub przekaże inne niezbędne informacje dotyczące zgłaszanej sprawy.
Rezerwując dogodny dla siebie termin Twojej e-konsultacji, otrzymasz email z linkien do spotkania on-line.

Cena: w zależności od czasu trwania 100/150/200zł

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty zostanie wykonane zdjęcie pantomograficzne, przegląd jamy ustnej, badanie stawu skroniowo-żuchwowego przy wykorzystaniu wyspecjalizowanej aparatury (badanie Dopplera) oraz zdjęcia cyfrowe w naszym studio. Na podstawie powyższych badań będziemy mogli wnikliwie zapoznać się z Państwa przypadkiem i ustalić wstępny plan leczenia, który pozostanie drogowskazem do dalszych działań w poszukiwaniu pięknego i zdrowego uśmiechu.

Czas 1h – 350zł

Problemy ze zgryzem

Analiza okluzji

Do gabinetu stomatologicznego często zgłaszają się pacjenci z nadwrażliwością zębów, dyskomfortem w obrębie mięśni twarzy, bólami głowy lub kilkudniowymi migrenami. Kiedy do tego pacjent zauważa starte zęby i kruszące się wypełnienia najczęściej przyczyną jest choroba okluzyjna. Choroba okluzyjna to zespół zaburzeń które są skutkiem niewłaściwego kontaktu pomiędzy zębami szczęki i żuchwy. Towarzyszy zwykle temu nieprawidłowa praca stawów skroniowo-żuchwowych i nadmierne napięcie mięśni narządu żucia.

Analizę wykonujemy przy wykorzystaniu artykulatora i łuku twarzowego.

Analiza okluzji 1500zł

Badanie stawów skroniowo-żuchwowych USG Doppler 100zł

Pełna diagnostyka narządu żucia 350 zł

Profilaktyka

Podstawową formą zapobiegania chorobom jamy ustnej jest wykonywanie higienizacji, czyli oczyszczenie zębów z kamienia (skaling) oraz osadów (piaskowanie). Zabieg ten wykonywany jest przez dyplomowane higienistki, które na zakończenie wizyty przeprowadzają instruktaż higieny jamy ustnej.

Higienizacja pod mikroskopem od 270zł/0,5h, 420zł/h

Ortodoncja

Podczas wnikliwej konsultacji poprzedzającej analizę ortodontyczną lekarz dentysta dobiera właściwą metodę leczenia dla danego pacjenta. Istnieje możliwość leczenia ortodontycznego z zastosowaniem niemal niedostrzegalnych dla oka nakładek Clear Aligner, metalowego aparatu stałego z kolorowymi gumkami oraz stałego aparatu estetycznego.

Aparat stały ( jeden łuk ) 2500zł

Aparat stały estetyczny ( 1 łuk ) 3500zł

Aparat niewidoczny Clear Aligner ( 1 łuk ) 1000 zł

Leczenie Invisalign 12000-25000zł

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie wykonywane jest z największą precyzją pod mikroskopem, daje to bezkompromisową jakoś i doskonały wygląd.

od 250zł – 500 zł (w zależności od wielkości wypełnienia oraz czasu trwania wizyty)

Endodoncja

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Umożliwia dokładne powiększenie obrazu leczonego zęba oraz bardzo precyzyjne oczyszczenie jego kanałów. Dopełnieniem leczenia jest wykonanie zdjęcia rtg potwierdzającego uzyskanie zamierzonego efektu leczenia.
Zaawansowane leczenie kanałowe, jakie wykonujemy w naszej klinice wymaga czasu i precyzji. Koszta leczenia są zależne od stanu zęba oraz skomplikowania jego anatomii. To wszystko wpływa na czas, który nasi lekarze muszą poświęcić na dane leczenie. Dzięki temu zwiększa się szansa na zachowanie zębów leczonych endodontycznie na długie lata.

Leczenie zęba 1-kanałowego od 1200 - 1400 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)
Leczenie zęba 2-kanałowego od 1400 - 1600 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)
Leczenie zęba 3-kanałowego od 1600 - 1800 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)
Leczenie zęba 4-kanałowego od 1800 - 2000 zł (w zależności od ilości wizyt oraz czasu trwania wizyt)

Powtórne leczenie kanałowe (reendo)

Rozległa wiedza specjalistów pracujących w naszej klinice oraz specjalistyczny sprzęt pozwala na skuteczne wyleczenie zębów wcześniej nieskutecznie leczonych.

Dopłata do leczenia kanałowego  300 zł

Chirurgia

Dzięki nowoczesnym metodom jakie stosujemy w Naszej klinice wiele zębów udaje się uratować. Gdy jednak pozostawienie chorego zęba miałoby niekorzystne skutki dla zdrowia, cały zespół Dentista.pl, począwszy od recepcji, poprzez asystentki, a skończywszy na lekarzu dentyście stara się zapewnić naszym Pacjentom maksimum komfortu i tak ważny spokój w trakcie zabiegu. Aby było to możliwe wykorzystujemy m.in. bezbolesne znieczulenie komputerowe.

Usunięcie zęba od 350zł

Usunięcie „8” od 400zł do 1000zł (w zależności od skomplikowania zabiegu)

Regenereacja kości od 2500zł/punkt

Implantologia

W naszej klinice przeprowadzamy implantacje bazując na produktach dwóch światowej klasy firm: amerykańskiej Keystone oraz szwajcarskiej Straumann. Zabiegi przeprowadza jeden z najbardziej doświadczonych implantologów Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Implant Cortex od 2900zł

Implant Keystone od 2900zł

Implant MIS od 3000zł

Implant Straumann od 3300zł

Protetyka

Onlay

Jest to wypełnienie protetyczne wykonywane w przypadku dużego ubytku próchniczego. Zastosowanie onley'a ma na celu wzmocnienie zęba, najczęściej po leczeniu endodontycznym. Duża precyzja, z którą został wykonany w pracowni protetycznej nie pozwala na odróżnienie go od naturalnego zęba.

Onlay kompozytowy od 1500 zł

Korona

Jest to stałe uzupełnienie protetyczne wykonywane w przypadku zniszczenia zęba. Aby było możliwe osadzenie korony, ząb musi być wcześniej oszlifowany. Innym przypadkiem jest wykorzystanie tego rozwiązania po implantacji, kiedy korona jest przykręcana na implant.

Korona pełnoceramiczna na Cyrkonii od 2500 zł

Korona porcelanowa na metalu od 1700 zł

Korona na implancie od 2700 zł

Korona cyfrowa cyrkoniowa na implancie od 3500zł

Licówki

Licówki są fantastycznym sposobem poprawiania estetyki uśmiechu, w szczególności przednich zębów. Za pomocą licówek można wybielić zęby, zamknąć przestrzenie i stworzyć piękny szeroki uśmiech. Możemy nawet uzyskać efekt zbliżony do tego po leczeniu ortodontycznym. Licówki mogą zamknąć diastemy, zlikwidować wyszczerbione i skrócone zęby, przebarwienia i plamy. Gdy pacjent z jakiś przyczyn nie może nosić aparatu ortodontycznego lub pokryć zęby koronami, wtedy licówki mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dają efekt szybko i na długi czas. Dzięki licówkom możemy, jeśli warunki na to pozwalają, dowolnie zaprojektować kształt, wielkość i kolor nowych zębów.

Licówka ceramiczna od 2500zł

Liciwka ceramiczna Premium wykonywana w laboratorium we Włoszech od 3500zł

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Wykonujemy je metodą nakładkową oraz gabinetową, przy użyciu jednego z najskuteczniejszych preparatów dostępnych na rynku. Nasza innowacyjna metoda pozwala na utrwalenie efektu przy pomocy połączenia tych dwóch metod. Proces wybielania jest przez nas monitorowany, aby zapewnić pacjentowi uzyskanie pożądanego efektu końcowego.

Wybielanie nakładkowe 1000zł

Wybielanie gabinetowe 1500zł

Rentgenodiagnostyka

Zdjęcie pantomograficzne 100zł

Zdjęcie RTG punktowe 50zł

Twój wymarzony uśmiech - Digital Smile Design

Projekt nowego uśmiechu dopasowany do twarzy, powstaje już na jednej z pierwszych wizyt w naszej klinice, dzięki aplikacji Digital Smile Design, którą na codzień wykorzystują nasi lekarze. Następnie drukowane są modele 3D docelowych zębów. Podczas godzinnej wizyty przymierzamy Twój nowy uśmiech oraz ustalamy docelowy plan leczenia wykorzystując najbardziej zaawansowane materiały i techniki dostosowane do Twoich oczekiwań.

Cena: 1500zł

Twój idealny uśmiech w ciągu kilku godzin - Flow Injection

Jest to innowacyjna metoda, która pozwala uzyskać piękny uśmiech najczęściej już podczas jednej z pierwszych wizyt. Jeszcze do niedawna jedyną opcją estetycznej poprawy wyglądu zębów były licówki lub korony ceramiczne. Teraz dzięki technologii Digital Smile Design możemy zaprojektować Twój nowy uśmiech, przymierzyć go, a następnie wykonać go z wysokiej klasy materiałów, używając specjalnych szablonów odwzorowujących najmniejsze detale anatomii zębów. Coraz więcej pacjentów dostrzega fakt, że w czasie mowy osoby dojrzałe częściej eksponują dolne zęby niż zęby.

Cena: od 900 za 1 ząb

Badanie periodontologiczne - 250zł


Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w recepcji kliniki, a koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej placówce.

Aktualności

01.07.2020
Dentista.pl jest jak Nowy Jork i podobnie jak on jest miejscem nieograniczonych możliwości, które ciągle tętni życiem.
30.06.2020
Piękny, naturalny, zdrowy i dopasowany do twarzy uśmiech potrafi sprawić, że oczy zaczynają się „śmiać” i cała twarz emanuje pozytywną energią.
29.06.2020
Wakacyjna podróż po uśmiech Miejsce docelowe: Hollywood Smile City lub Natural Smile City. Ty wybierasz destynację.
30.04.2020
Drodzy pacjenci! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.
08.02.2020
Top Model Pani Kasia Szklarczyk rozpoczęła właśnie swoją podróż w kierunku perfekcyjnego uśmiechu. Ząbki staną się idealnie proste dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign.
03.12.2019
Nasz nowy pacjent Pan Marcin Maruszak znany zapewne Wam jako @brzydal_ trafił do naszego gabinetu z chęcią poprawy swojego uśmiechu.
26.11.2019
Dr n. med. Maciej Marcinowski (laureat plebiscytu Dentysta Roku 2019 w Wielkopolsce) oraz licencjonowana higienistka stomatologiczna Paulina Czecholińska z gabinetu Dentista.pl odpowiedzą m.in.
20.10.2019
Pracowita sobota w Dentista.pl Nasza higienistka Paulina Czecholińska z pasją przeprowadza zabiegi higienizacyjne pod mikroskopem.
19.10.2019
W Dentista.pl cały czas wspieramy nasz team w rozwoju zawodowym.
24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES