facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Zespół

Dentista.pl Stomatologia tworzy zespół świetnie rozumiejących się lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii oraz nieustannie rozwijających swoje kompetencje i umiejętności. Pacjentami w Dentista.pl opiekuje się także zespół higienistek, asystentek oraz recepjonistek. Na czele Kliniki Dentista.pl Stomatologia stoi dr n. med. Maciej Marcinowski, jej twórca, autor wielu artykułów, wykładów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk posiada tytuł Eksperta w dziedzinie implantologii. Tej dziedzinie, jak również chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji poświęca wiele uwagi, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach praktycznych. Jest Prezydentem Young Dentists of Poland, członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz licznych organizacji zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

 

Doktor Maciej Marcinowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom lekarza dentysty, oraz absolwentem Wydziału Techniki Dentystycznej Medycznego Studium w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom technika dentystycznego. Ukończył także roczne Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznegom, uzyskując certyfikat Praktyki Implantologicznej  oraz roczny kurs praktyczny w zakresu periodontologii. Od 17 lat praktykuje w zakresie techniki dentystycznej, a od 7 lat - w zakresie stomatologii i implantologii.

Jest autorem artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk otrzymał początkowo znaczący tytuł ”Fellowship” - Implantolog PSI-ICOI, a następnie ”Diplomate” ICOI (Ekspert w dziedzinie implantologii) oraz "Expert in Implant Dentistry" DGOI.

Jest Prezydentem Young Dentists of Poland oraz wieloletnim członkiem w licznych organizacjach: Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz organizacji o charakterze edukacyjnym na poziomie uniwersyteckim takim, jak ADEA (American Dental Education Assoctioation ) oraz ADEE (Association for Dental Education in Poland).
W roku 2013 dr Marcinowski ukończył Studia Doktorancie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z zakresu stomatologii.

Doktor Marcinowski, pomimo posiadania licznych osiągnięć i tytułów, stale kształci się w swojej dziedzinie, zdobywając nowe umiejętności na całym świecie. Odbywał staże m. in. w American Dental Center w Nowym Jorku, na Uniwersytecie w Kopenhadze, a także na Uniwersytecie w San Antonio i Nowym Jorku. Uczestniczył w kongresach m.in. w Nowym Jorku, Nowym Orleanie, Dallas, Bukareszcie, Amsterdamie, Nowym Sadzie, Helsinkach, Atenach, Pradze, Berlinie. Od 2005 roku prowadzi jedną z najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych w Wielkopolsce.
Gabinet stomatologiczny DENTISTA.PL - STOMATOLOGIA, oferuje swoim pacjentom możliwości diagnostyki i leczenie oparte o najnowszą wiedzę oraz najnowocześniejszy i najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny.

Doktor Marcinowski, w zakresie wykonywanych zabiegów, szczególnie interesuje się wieloetapowymi rekonstrukcjami opartymi o implanty oraz zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej i endodoncji. Główną misją jaka przyświeca dr każdego dnia, to chęć wyleczenia każdego zęba, zgodnie z najnowszą wiedzą i przy użyciu najnowszych sprzętów i najlepszych materiałów. Doktor Marcinowski na co dzień wykonuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji i periodontologii. Zajmuje się z sukcesem problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym oraz leczy pacjentów z obniżoną wysokością zwarcia, która często zaburza rysy twarzy.

W wolnym czasie dr Marcinowski gra w tenisa, pływa na wake'u oraz na windsurfingu. Spokój i wyciszenie przynosi mu wędkowanie. W zimie jeździ na nartach. 


Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

 

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 1998 ukończyła Wydział Stomatologii tejże uczelni. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 2003 podjęła pracę w 111 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią, gdzie specjalizuje się z Ortodoncji. Swoją pasję ortodontyczną realizuje poprzez codzienny kontakt z pacjentami w różnym wieku oraz intensywne kursy doszkalające takie, jak m. in. "Zarys ortodoncji – zasady i postępowanie kliniczne", "Rozwój narządu żucia", "Etiologia wad zgryzu", "Zdjęcia teleradiograficzne głowy – ich ocena dla potrzeb rozpoznania i leczenia ortodontycznego", "Promocja zdrowia jamy ustnej", "Praktyczne planowanie przypadków ortodontycznych", "Stałe aparaty ortodontyczne" – kurs. 
"Stałe aparaty ortodontyczne – kurs dopełniający", "Kliniczna cefalometria – praktyczny kurs. 

Od 2004 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i regularnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach PTO.
Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie uprawia turystykę rowerową i czyta książki. Biegle włada językiem angielskim.


Karolina Podlewska-Walczak - lekarz dentysta

Karolina Podlewska-Walczak - lekarz dentysta

 

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom lekarza dentysty. Jest osobą bardzo ambitną, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę. Uczestniczyła w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach i sympozjach. Zawodowo szczególnie interesuje się chirurgią, periodontologią, endodoncją oraz implantoprotetyką.

Jest osobą otwartą i sympatyczną, chętnie służy pomocą innym. Stomatologia to jej pasja, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. W wolnym czasie lubi aktywnie wypoczywać – biega, jeździ rowerem, uprawia fitness, zimą jeździ na nartach. Pasjonuje się podróżowaniem oraz poznawaniem innych krajów i kultur. Relaksuje się przy dobrej literaturze sensacyjnej.


Martyna Kupka - lekarz dentysta

Martyna Kupka - lekarz dentysta

 

Martyna Kupka jest absolwentką wydziału lekarsko – stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie studiów jak i stażu podyplomowego pracowała w ramach wolontariatu w specjalistycznych klinikach stomatologicznych pogłębiając swoją wiedzę praktyczną z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Obecnie w trakcie pracy zawodowej nie zaprzestała zgłębiać wiedzy dotyczącej najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii. Regularnie bierze udział w konferencjach, szkoleniach, sympozjach naukowych. Ostatnio szczególną uwagę poświęca zastosowaniu systemu CAD/CAM –( komputerowej protetyki) w rehabilitacji zgryzu swoich pacjentów.

Na co dzień, aktywnie uprawia sport. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski lekarzy w pływaniu. Startuje też w licznych zawodach triathlonowych.


Michał Kozicki - lekarz dentysta

Michał Kozicki - lekarz dentysta

 

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie studiów i stażu podyplomowego pracował w ramach wolontariatu w specjalistycznych klinikach pogłębiając swoją wiedzę z wielu dziedzin stomatologii. Jest entuzjastą chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z zamiłowania do chirurgii stale szkoli się w tej dziedzinie. Uczestnik wielu kursów z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Jest osobą otwartą, życzliwą i stale uśmiechniętą co sprawia, że atmosfera w gabinecie jest bardzo pozytywna. Swoim entuzjazmem potrafi zarazić innych. W wolnych chwilach uprawia liczne sporty, przede wszystkim fan piłki nożnej i motoryzacji.


Paulina Czecholińska -dyplomowana higienistka stomatologiczna

Paulina Czecholińska - licencjonowana higienistka stomatologiczna

 

Paulina Czecholińska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Ukończyła także z wyróżnieniem Curriculum Higienistki Implantologicznej plasując się na 1. miejscu wśród kursantów. Jest członkiem Polskiego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. Nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach w Polsce i za granicą z zakresu periodontologii, higieny stomatologicznej, profilaktyki oraz komputerowego projektowania uśmiechu – Digital Smile Design. Dopełnieniem jej wiedzy jest udział w wielu konferencjach w Polsce i za granicą. Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc szkolenia dla higienistek stomatologicznych. W klinice Dentista.pl Stomatologia wykonuje zabiegi mające na celu wychwycenie wczesnych objawów chorób przyzębia (paradontozy) oraz przeciwdziałanie rozwojowi próchnicy. Pełna energii i zaangażowania. Prywatnie pasjonuje się fotografią, w wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną oraz uprawia fitness. W klinice Dentista.pl pracuje od 2007r.


Katarzyna Mizerka - higienistka stomatologiczna

Katarzyna Mizerka - licencjonowana higienistka stomatologiczna

 

Jest absolwentką poznańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Medycznego Studium Zawodowego  w Poznaniu. Jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Higienistek Stomatologicznych i Stowarzyszenia Vita Sana. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach i sympozjach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Od 2002 roku posiada tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej, a w 2011 roku uzyskała tytuł licencjata w specjalności higiena dentystyczna. W gabinecie Dentista.pl ściśle współpracuje z lekarzami stomatologami w zakresie profilaktyki i higieny jamy ustnej. Wykonuje zabiegi takie, jak scaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie, polishing, fluoryzacja, instruktaże higieny jamy ustnej, porady dotyczące prawidłowych nawyków żywieniowych i higienicznych w jamie ustnej. Czas wolny lubi spędzać na długich spacerach z psem oraz kulinarnych "podróżach".


Piotr Krzyształowski - Opiekun Pacjenta/Menager

Piotr Krzyształowski - Opiekun Pacjenta

 

Absolwent filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zarządzania na Plymouth University. Do jego obowiązków należy zapewnienie sprawnego działania kliniki Dentista.pl Stomatologia. W wolnych chwilach ogląda dobre filmy.

Aktualności

24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.
04.10.2018
Wkrótce do zobaczenia na „małym ekranie” !
08.09.2018
W ostatnim tygodniu odwiedził nasz gabinet Pan Maciej, prawdziwy fan Elvisa Presleya. Na codzień mieszka w Irlandii, ale swój uśmiech powierza tylko lekarzom z Dentista.pl w Poznaniu.
03.09.2018
Tornistry już gotowe, a uśmiechy Waszych pociech ? Zapraszamy wszystkich uczniów do Dentista.pl Stomatologia na przegląd jamy ustnej !
29.08.2018
Dziś świętowaliśmy z Panią Stefanią z Nowego Jorku zakończenie leczenia implanto-protetycznego.
13.08.2018
Wakacje sprzyjają podróżom lub wypadom typu CityBreak.
13.07.2018
Możesz nosić Alignery czyli niewidoczne aparaty ortodontyczne i uprawiać sporty !
30.06.2018
Fryzjer u dentysty - dentysta u fryzjera. Dobrze mieć zaufanego partnera nie tylko w życiu osobistym, ale także w codziennych troskach...
29.06.2018
Dr Maciej Marcinowski spędził ten ostatni czerwcowy piątek w grodzie Warsa i Sawy na kursie praktycznym z planowania leczenia implantolologicznego z użyciem szablonów chirurgicznych, prowadzonym pr

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES