facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Zespół

Dentista.pl Stomatologia tworzy zespół świetnie rozumiejących się lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii oraz nieustannie rozwijających swoje kompetencje i umiejętności. Pacjentami w Dentista.pl opiekuje się także zespół higienistek, asystentek oraz recepjonistek. Na czele Kliniki Dentista.pl Stomatologia stoi dr n. med. Maciej Marcinowski, jej twórca, autor wielu artykułów, wykładów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk posiada tytuł Eksperta w dziedzinie implantologii. Tej dziedzinie, jak również chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji poświęca wiele uwagi, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach praktycznych. Jest Prezydentem Young Dentists of Poland, członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz licznych organizacji zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

 

Doktor Maciej Marcinowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom lekarza dentysty, oraz absolwentem Wydziału Techniki Dentystycznej Medycznego Studium w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom technika dentystycznego. Ukończył także roczne Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznegom, uzyskując certyfikat Praktyki Implantologicznej  oraz roczny kurs praktyczny w zakresu periodontologii. Od 17 lat praktykuje w zakresie techniki dentystycznej, a od 7 lat - w zakresie stomatologii i implantologii.

Jest autorem artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk otrzymał początkowo znaczący tytuł ”Fellowship” - Implantolog PSI-ICOI, a następnie ”Diplomate” ICOI (Ekspert w dziedzinie implantologii) oraz "Expert in Implant Dentistry" DGOI.

Jest Prezydentem Young Dentists of Poland oraz wieloletnim członkiem w licznych organizacjach: Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz organizacji o charakterze edukacyjnym na poziomie uniwersyteckim takim, jak ADEA (American Dental Education Assoctioation ) oraz ADEE (Association for Dental Education in Poland).
W roku 2013 dr Marcinowski ukończył Studia Doktorancie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z zakresu stomatologii.

Doktor Marcinowski, pomimo posiadania licznych osiągnięć i tytułów, stale kształci się w swojej dziedzinie, zdobywając nowe umiejętności na całym świecie. Odbywał staże m. in. w American Dental Center w Nowym Jorku, na Uniwersytecie w Kopenhadze, a także na Uniwersytecie w San Antonio i Nowym Jorku. Uczestniczył w kongresach m.in. w Nowym Jorku, Nowym Orleanie, Dallas, Bukareszcie, Amsterdamie, Nowym Sadzie, Helsinkach, Atenach, Pradze, Berlinie. Od 2005 roku prowadzi jedną z najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych w Wielkopolsce.
Gabinet stomatologiczny DENTISTA.PL - STOMATOLOGIA, oferuje swoim pacjentom możliwości diagnostyki i leczenie oparte o najnowszą wiedzę oraz najnowocześniejszy i najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny.

Doktor Marcinowski, w zakresie wykonywanych zabiegów, szczególnie interesuje się wieloetapowymi rekonstrukcjami opartymi o implanty oraz zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej i endodoncji. Główną misją jaka przyświeca dr każdego dnia, to chęć wyleczenia każdego zęba, zgodnie z najnowszą wiedzą i przy użyciu najnowszych sprzętów i najlepszych materiałów. Doktor Marcinowski na co dzień wykonuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji i periodontologii. Zajmuje się z sukcesem problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym oraz leczy pacjentów z obniżoną wysokością zwarcia, która często zaburza rysy twarzy.

W wolnym czasie dr Marcinowski gra w tenisa, pływa na wake'u oraz na windsurfingu. Spokój i wyciszenie przynosi mu wędkowanie. W zimie jeździ na nartach. 


Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

 

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 1998 ukończyła Wydział Stomatologii tejże uczelni. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 2003 podjęła pracę w 111 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią, gdzie specjalizuje się z Ortodoncji. Swoją pasję ortodontyczną realizuje poprzez codzienny kontakt z pacjentami w różnym wieku oraz intensywne kursy doszkalające takie, jak m. in. "Zarys ortodoncji – zasady i postępowanie kliniczne", "Rozwój narządu żucia", "Etiologia wad zgryzu", "Zdjęcia teleradiograficzne głowy – ich ocena dla potrzeb rozpoznania i leczenia ortodontycznego", "Promocja zdrowia jamy ustnej", "Praktyczne planowanie przypadków ortodontycznych", "Stałe aparaty ortodontyczne" – kurs. 
"Stałe aparaty ortodontyczne – kurs dopełniający", "Kliniczna cefalometria – praktyczny kurs. 

Od 2004 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i regularnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach PTO.
Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie uprawia turystykę rowerową i czyta książki. Biegle włada językiem angielskim.


Martyna Kupka - lekarz dentysta

Martyna Kupka - lekarz dentysta

 

Martyna Kupka jest absolwentką wydziału lekarsko – stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie studiów jak i stażu podyplomowego pracowała w ramach wolontariatu w specjalistycznych klinikach stomatologicznych pogłębiając swoją wiedzę praktyczną z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Obecnie w trakcie pracy zawodowej nie zaprzestała zgłębiać wiedzy dotyczącej najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii. Regularnie bierze udział w konferencjach, szkoleniach, sympozjach naukowych. Ostatnio szczególną uwagę poświęca zastosowaniu systemu CAD/CAM –( komputerowej protetyki) w rehabilitacji zgryzu swoich pacjentów.

Na co dzień, aktywnie uprawia sport. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski lekarzy w pływaniu. Startuje też w licznych zawodach triathlonowych.


Michał Kozicki - lekarz dentysta

Michał Kozicki - lekarz dentysta

 

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie studiów i stażu podyplomowego pracował w ramach wolontariatu w specjalistycznych klinikach pogłębiając swoją wiedzę z wielu dziedzin stomatologii. Jest entuzjastą chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z zamiłowania do chirurgii stale szkoli się w tej dziedzinie. Uczestnik wielu kursów z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Jest osobą otwartą, życzliwą i stale uśmiechniętą co sprawia, że atmosfera w gabinecie jest bardzo pozytywna. Swoim entuzjazmem potrafi zarazić innych. W wolnych chwilach uprawia liczne sporty, przede wszystkim fan piłki nożnej i motoryzacji.


Artur Dziuba - lekarz dentysta

Artur Dziuba - lekarz dentysta

 

Jest absolwentem Ukraińskiej Akademii Stomatologicznej w Połtawie, gdzie w 2013 roku ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny. W trakcie studiów i po ich ukończeniu pogłębiał swoją wiedze i umiejętności na specjalistycznych kursach i warsztatach z różnych dziedzin stomatologii, szczególnie ukierunkowując swoje zainteresowania na stomatologię zachowawczą oraz leczenie endodontyczne. Praktyki odbywał w gabinecie specjalizującym się w cyfrowej protetyce stomatologicznej. Z Dentista.pl jest związany od 2018 roku. Od tego czasu wspólnie z dr Maciejem Marcinowskim zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Ważne jest dla niego, aby do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie rozumiejąc jego potrzeby i wspólnie z nim dążyć do zdrowego i pięknego uśmiechu. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną eksplorując najpiękniejsze zakątki Polski. Jest miłośnikiem kina oraz gier wideo.


Paulina Czecholińska -dyplomowana higienistka stomatologiczna

Paulina Czecholińska - licencjonowana higienistka stomatologiczna

 

Paulina Czecholińska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Ukończyła także z wyróżnieniem Curriculum Higienistki Implantologicznej plasując się na 1. miejscu wśród kursantów. Jest członkiem Polskiego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. Nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach w Polsce i za granicą z zakresu periodontologii, higieny stomatologicznej, profilaktyki oraz komputerowego projektowania uśmiechu – Digital Smile Design. Dopełnieniem jej wiedzy jest udział w wielu konferencjach w Polsce i za granicą. Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc szkolenia dla higienistek stomatologicznych. W klinice Dentista.pl Stomatologia wykonuje zabiegi mające na celu wychwycenie wczesnych objawów chorób przyzębia (paradontozy) oraz przeciwdziałanie rozwojowi próchnicy. Pełna energii i zaangażowania. Prywatnie pasjonuje się fotografią, w wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną oraz uprawia fitness. W klinice Dentista.pl pracuje od 2007r.


Piotr Krzyształowski - Opiekun Pacjenta/Menager

Piotr Krzyształowski - Opiekun Pacjenta

 

Absolwent filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zarządzania na Plymouth University. Do jego obowiązków należy zapewnienie sprawnego działania kliniki Dentista.pl Stomatologia. W wolnych chwilach ogląda dobre filmy.


Kamilla Orlik Rejestracja/Opiekun pacjenta


Magdalena Siejek - Rejestracja/Opiekun pacjenta

Aktualności

01.07.2020
Dentista.pl jest jak Nowy Jork i podobnie jak on jest miejscem nieograniczonych możliwości, które ciągle tętni życiem.
30.06.2020
Piękny, naturalny, zdrowy i dopasowany do twarzy uśmiech potrafi sprawić, że oczy zaczynają się „śmiać” i cała twarz emanuje pozytywną energią.
29.06.2020
Wakacyjna podróż po uśmiech Miejsce docelowe: Hollywood Smile City lub Natural Smile City. Ty wybierasz destynację.
30.04.2020
Drodzy pacjenci! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.
08.02.2020
Top Model Pani Kasia Szklarczyk rozpoczęła właśnie swoją podróż w kierunku perfekcyjnego uśmiechu. Ząbki staną się idealnie proste dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign.
03.12.2019
Nasz nowy pacjent Pan Marcin Maruszak znany zapewne Wam jako @brzydal_ trafił do naszego gabinetu z chęcią poprawy swojego uśmiechu.
26.11.2019
Dr n. med. Maciej Marcinowski (laureat plebiscytu Dentysta Roku 2019 w Wielkopolsce) oraz licencjonowana higienistka stomatologiczna Paulina Czecholińska z gabinetu Dentista.pl odpowiedzą m.in.
20.10.2019
Pracowita sobota w Dentista.pl Nasza higienistka Paulina Czecholińska z pasją przeprowadza zabiegi higienizacyjne pod mikroskopem.
19.10.2019
W Dentista.pl cały czas wspieramy nasz team w rozwoju zawodowym.
24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES