facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Zespół

Dentista.pl Stomatologia tworzy zespół świetnie rozumiejących się lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii oraz nieustannie rozwijających swoje kompetencje i umiejętności. Pacjentami w Dentista.pl opiekuje się także zespół higienistek, asystentek oraz recepjonistek. Na czele Kliniki Dentista.pl Stomatologia stoi dr n. med. Maciej Marcinowski, jej twórca, autor wielu artykułów, wykładów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk posiada tytuł Eksperta w dziedzinie implantologii. Tej dziedzinie, jak również chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji poświęca wiele uwagi, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach praktycznych. Jest Prezydentem Young Dentists of Poland, członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz licznych organizacji zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

 

Doktor Maciej Marcinowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom lekarza dentysty, oraz absolwentem Wydziału Techniki Dentystycznej Medycznego Studium w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom technika dentystycznego. Ukończył także roczne Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznegom, uzyskując certyfikat Praktyki Implantologicznej  oraz roczny kurs praktyczny w zakresu periodontologii. Od 17 lat praktykuje w zakresie techniki dentystycznej, a od 7 lat - w zakresie stomatologii i implantologii.

Jest autorem artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk otrzymał początkowo znaczący tytuł ”Fellowship” - Implantolog PSI-ICOI, a następnie ”Diplomate” ICOI (Ekspert w dziedzinie implantologii) oraz "Expert in Implant Dentistry" DGOI.

Jest Prezydentem Young Dentists of Poland oraz wieloletnim członkiem w licznych organizacjach: Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz organizacji o charakterze edukacyjnym na poziomie uniwersyteckim takim, jak ADEA (American Dental Education Assoctioation ) oraz ADEE (Association for Dental Education in Poland).
W roku 2013 dr Marcinowski ukończył Studia Doktorancie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z zakresu stomatologii.

Doktor Marcinowski, pomimo posiadania licznych osiągnięć i tytułów, stale kształci się w swojej dziedzinie, zdobywając nowe umiejętności na całym świecie. Odbywał staże m. in. w American Dental Center w Nowym Jorku, na Uniwersytecie w Kopenhadze, a także na Uniwersytecie w San Antonio i Nowym Jorku. Uczestniczył w kongresach m.in. w Nowym Jorku, Nowym Orleanie, Dallas, Bukareszcie, Amsterdamie, Nowym Sadzie, Helsinkach, Atenach, Pradze, Berlinie. Od 2005 roku prowadzi jedną z najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych w Wielkopolsce.
Gabinet stomatologiczny DENTISTA.PL - STOMATOLOGIA, oferuje swoim pacjentom możliwości diagnostyki i leczenie oparte o najnowszą wiedzę oraz najnowocześniejszy i najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny.

Doktor Marcinowski, w zakresie wykonywanych zabiegów, szczególnie interesuje się wieloetapowymi rekonstrukcjami opartymi o implanty oraz zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej i endodoncji. Główną misją jaka przyświeca dr każdego dnia, to chęć wyleczenia każdego zęba, zgodnie z najnowszą wiedzą i przy użyciu najnowszych sprzętów i najlepszych materiałów. Doktor Marcinowski na co dzień wykonuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, endodoncji i periodontologii. Zajmuje się z sukcesem problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym oraz leczy pacjentów z obniżoną wysokością zwarcia, która często zaburza rysy twarzy.

W wolnym czasie dr Marcinowski gra w tenisa, pływa na wake'u oraz na windsurfingu. Spokój i wyciszenie przynosi mu wędkowanie. W zimie jeździ na nartach. 


Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

 

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 1998 ukończyła Wydział Stomatologii tejże uczelni. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 2003 podjęła pracę w 111 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią, gdzie specjalizuje się z Ortodoncji. Swoją pasję ortodontyczną realizuje poprzez codzienny kontakt z pacjentami w różnym wieku oraz intensywne kursy doszkalające takie, jak m. in. "Zarys ortodoncji – zasady i postępowanie kliniczne", "Rozwój narządu żucia", "Etiologia wad zgryzu", "Zdjęcia teleradiograficzne głowy – ich ocena dla potrzeb rozpoznania i leczenia ortodontycznego", "Promocja zdrowia jamy ustnej", "Praktyczne planowanie przypadków ortodontycznych", "Stałe aparaty ortodontyczne" – kurs. 
"Stałe aparaty ortodontyczne – kurs dopełniający", "Kliniczna cefalometria – praktyczny kurs. 

Od 2004 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i regularnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach PTO.
Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie uprawia turystykę rowerową i czyta książki. Biegle włada językiem angielskim.


Martyna Kupka - lekarz dentysta

Martyna Kupka - lekarz dentysta

 

Martyna Kupka jest absolwentką wydziału lekarsko – stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W trakcie studiów jak i stażu podyplomowego pracowała w ramach wolontariatu w specjalistycznych klinikach stomatologicznych pogłębiając swoją wiedzę praktyczną z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Obecnie w trakcie pracy zawodowej nie zaprzestała zgłębiać wiedzy dotyczącej najnowocześniejszych osiągnięć współczesnej stomatologii. Regularnie bierze udział w konferencjach, szkoleniach, sympozjach naukowych. Ostatnio szczególną uwagę poświęca zastosowaniu systemu CAD/CAM –( komputerowej protetyki) w rehabilitacji zgryzu swoich pacjentów.

Na co dzień, aktywnie uprawia sport. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski lekarzy w pływaniu. Startuje też w licznych zawodach triathlonowych.


Michał Kozicki - lekarz dentysta

Michał Kozicki - lekarz dentysta

 

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W trakcie studiów i stażu podyplomowego pracował w ramach wolontariatu w specjalistycznych klinikach pogłębiając swoją wiedzę z wielu dziedzin stomatologii. Jest entuzjastą chirurgii stomatologicznej i periodontologii. Z zamiłowania do chirurgii stale szkoli się w tej dziedzinie. Uczestnik wielu kursów z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii zachowawczej. Jest osobą otwartą, życzliwą i stale uśmiechniętą co sprawia, że atmosfera w gabinecie jest bardzo pozytywna. Swoim entuzjazmem potrafi zarazić innych. W wolnych chwilach uprawia liczne sporty, przede wszystkim fan piłki nożnej i motoryzacji.


Artur Dziuba - lekarz dentysta

Artur Dziuba - lekarz dentysta

 

Jest absolwentem Ukraińskiej Akademii Stomatologicznej w Połtawie, gdzie w 2013 roku ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny. W trakcie studiów i po ich ukończeniu pogłębiał swoją wiedze i umiejętności na specjalistycznych kursach i warsztatach z różnych dziedzin stomatologii, szczególnie ukierunkowując swoje zainteresowania na stomatologię zachowawczą oraz leczenie endodontyczne. Praktyki odbywał w gabinecie specjalizującym się w cyfrowej protetyce stomatologicznej. Z Dentista.pl jest związany od 2018 roku. Od tego czasu wspólnie z dr Maciejem Marcinowskim zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Ważne jest dla niego, aby do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie rozumiejąc jego potrzeby i wspólnie z nim dążyć do zdrowego i pięknego uśmiechu. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną eksplorując najpiękniejsze zakątki Polski. Jest miłośnikiem kina oraz gier wideo.


Paulina Marcinowska -dyplomowana higienistka stomatologiczna

Paulina Marcinowska - higienistka

 

Paulina Marcinowska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Ukończyła także z wyróżnieniem Curriculum Higienistki Implantologicznej plasując się na 1. miejscu wśród kursantów. Jest członkiem Polskiego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. Nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach w Polsce i za granicą z zakresu periodontologii, higieny stomatologicznej, profilaktyki oraz komputerowego projektowania uśmiechu – Digital Smile Design. Dopełnieniem jej wiedzy jest udział w wielu konferencjach w Polsce i za granicą. Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc szkolenia dla higienistek stomatologicznych. W klinice Dentista.pl Stomatologia wykonuje zabiegi mające na celu wychwycenie wczesnych objawów chorób przyzębia (paradontozy) oraz przeciwdziałanie rozwojowi próchnicy. Pełna energii i zaangażowania. Prywatnie pasjonuje się fotografią, w wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną oraz uprawia fitness. W klinice Dentista.pl pracuje od 2007r.


Małgorzata Maik - Asystentka stomatologiczna

Małgorzata Maik - Asystentka stomatologiczna


Lidia Nawrot - Asystentka stomatologiczna

Lidia Nawrot - Asystentka stomatologiczna


Marianna Damasiewicz - Asystentka stomatologiczna

Marianna Damasiewicz - Asystentka stomatologiczna


Maria Jaworska Rejestracja/Opiekun pacjenta

Maria Jaworska Rejestracja/Opiekun pacjenta


Piotr Krzyształowski - Manager

Piotr Krzyształowski - Manager

 

Absolwent filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zarządzania na Plymouth University. Do jego obowiązków należy zapewnienie sprawnego działania kliniki Dentista.pl Stomatologia. W wolnych chwilach ogląda dobre filmy.

Aktualności

Piękny i olśniewający uśmiech
25.10.2021
Uwielbiamy wywoływać efekt „wow” u naszych pacjentów. Jednym z czynników jaki wpływa na ten efekt jest magia cyfrowej stomatologii.
Niewidzialna ortodoncja
20.10.2021
Jest nam niezmiernie miło widząc Wasze zainteresowanie niewidzialną ortodoncją!
Czym jest deprogramator?
20.10.2021
Tak właśnie wygląda deprogramator na zębach pacjenta. Jedyne co możecie zauważyć to malutki klocuszek między dolnymi a górnymi jedynkami pacjentki. Przypominamy - jeśli cierpisz na:
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy
25.09.2021
Oto przykład projektu nowego uśmiechu dla naszej pacjentki. Już od 15 lat tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów!
Zmieniamy życie naszych pacjentów
02.09.2021
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów.
09.08.2021
Najczęstszą przyczyną startych i kruszących się wypełnień jest choroba okluzyjna.
Jak wygląda pierwsza wizyta? | Dentista.pl Poznań
29.07.2021
Taka wizyta to kluczowy moment dla całego procesu leczenia.
Nowoczesna stomatologia
27.07.2021
Nowoczesna stomatologia pozwala zobaczyć jak będą wyglądały zęby, kiedy leczenie dobiegnie końca.
Stawy skroniowo - żuchwowe - badanie
15.07.2021
Badanie pacjenta w Dentista.pl obejmuje nie tylko zęby, ale także stawy skroniowo - żuchwowe oraz mięśnie związane z narządem żucia.
Implanty Cortex Poland
06.07.2021
Poniedziałek zaczęliśmy od implantacji na szablonie od @wiligalalab. Kolejny zabieg implantologiczny zakończony sukcesem dzięki implantom od Cortex Poland
Kompleksowe leczenie stomatologiczne
01.07.2021
Dzisiejszy dzień jest dla nas pełen samych pozytywnych emocji od samego rana. Kolejny zadowolony pacjent, który przeszedł kompleksowe leczenie w naszej klinice.
Invisalign - niewidzialna ortodoncja
25.06.2021
Tak dzięki niewidzialnej ortodoncji, invisalign rodzą się piękne uśmiechy naszych pacjentów.
Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo

© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES