Poznań Os. Władysława Jagiełły 107
Like us!
Follow us!

Zespół

Dentista.pl Stomatologia tworzy zespół świetnie rozumiejących się lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii oraz nieustannie rozwijających swoje kompetencje i umiejętności. Pacjentami w Dentista.pl opiekuje się także zespół higienistek, asystentek oraz recepjonistek. Na czele Kliniki Dentista.pl Stomatologia stoi dr n. med. Maciej Marcinowski, jej twórca, autor wielu artykułów, wykładów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk posiada tytuł Eksperta w dziedzinie implantologii. Tej dziedzinie, jak również chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji poświęca wiele uwagi, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach praktycznych. Jest Prezydentem Young Dentists of Poland, członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz licznych organizacji zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

Maciej Marcinowski - dr n.med. ekspert implantologii PSI ICOI

 

Doktor Maciej Marcinowski jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom lekarza dentysty, oraz absolwentem Wydziału Techniki Dentystycznej Medycznego Studium w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom technika dentystycznego. Ukończył także roczne Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznegom, uzyskując certyfikat Praktyki Implantologicznej  oraz roczny kurs praktyczny w zakresu periodontologii. Od 17 lat praktykuje w zakresie techniki dentystycznej, a od 7 lat - w zakresie stomatologii i implantologii.

Jest autorem artykułów, wykładów, kursów oraz szkoleń z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej oraz relacji interpersonalnych. Jako lekarz-praktyk otrzymał początkowo znaczący tytuł ”Fellowship” - Implantolog PSI-ICOI, a następnie ”Diplomate” ICOI (Ekspert w dziedzinie implantologii) oraz "Expert in Implant Dentistry" DGOI.

Jest Prezydentem Young Dentists of Poland oraz wieloletnim członkiem w licznych organizacjach: Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne PSI-DGOI-ICOI, Niemieckie Towarzystwo Implantologii Stomatologicznej DGOI (Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Międzynarodowy Kongres Implantologów Stomatologicznych ICOI (The International Congress of Oral Implantologists) oraz organizacji o charakterze edukacyjnym na poziomie uniwersyteckim takim, jak ADEA (American Dental Education Assoctioation ) oraz ADEE (Association for Dental Education in Poland).
W roku 2013 dr Marcinowski ukończył Studia Doktorancie uzyskując tytuł doktora nauk medycznych z zakresu stomatologii.

Doktor Marcinowski, pomimo posiadania licznych osiągnięć i tytułów, stale kształci się w swojej dziedzinie, zdobywając nowe umiejętności na całym świecie. Odbywał staże m. in. w American Dental Center w Nowym Jorku, na Uniwersytecie w Kopenhadze, a także na Uniwersytecie w San Antonio i Nowym Jorku. Uczestniczył w kongresach m.in. w Nowym Jorku, Nowym Orleanie, Dallas, Bukareszcie, Amsterdamie, Nowym Sadzie, Helsinkach, Atenach, Pradze, Berlinie. Od 2005 roku prowadzi jedną z najlepiej wyposażonych klinik stomatologicznych w Wielkopolsce.
Gabinet stomatologiczny DENTISTA.PL - STOMATOLOGIA, oferuje swoim pacjentom możliwości diagnostyki i leczenie oparte o najnowszą wiedzę oraz najnowocześniejszy i najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny.

Doktor Marcinowski, w zakresie wykonywanych zabiegów, szczególnie interesuje się wieloetapowymi rekonstrukcjami opartymi o implanty oraz zabiegami z zakresu stomatologii estetycznej i endodoncji. Główną misją jaka przyświeca dr każdego dnia, to chęć wyleczenia każdego zęba, zgodnie z najnowszą wiedzą i przy użyciu najnowszych sprzętów i najlepszych materiałów. Doktor Marcinowski na co dzień wykonuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i periodontologii. Zajmuje się z sukcesem problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym oraz leczy pacjentów z obniżoną wysokością zwarcia, która często zaburza rysy twarzy.

W wolnym czasie dr Marcinowski gra w tenisa, pływa na wake'u oraz na windsurfingu. Spokój i wyciszenie przynosi mu wędkowanie. W zimie jeździ na nartach. 


Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

Ewa Konopka - dr n. med. specjalista ortodoncji

 

Jest absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 1998 ukończyła Wydział Stomatologii tejże uczelni. Staż podyplomowy odbywała w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W roku 2003 podjęła pracę w 111 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią, gdzie specjalizuje się z Ortodoncji. Swoją pasję ortodontyczną realizuje poprzez codzienny kontakt z pacjentami w różnym wieku oraz intensywne kursy doszkalające takie, jak m. in. "Zarys ortodoncji – zasady i postępowanie kliniczne", "Rozwój narządu żucia", "Etiologia wad zgryzu", "Zdjęcia teleradiograficzne głowy – ich ocena dla potrzeb rozpoznania i leczenia ortodontycznego", "Promocja zdrowia jamy ustnej", "Praktyczne planowanie przypadków ortodontycznych", "Stałe aparaty ortodontyczne" – kurs. 
"Stałe aparaty ortodontyczne – kurs dopełniający", "Kliniczna cefalometria – praktyczny kurs. 

Od 2004 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i regularnie uczestniczy w zjazdach i konferencjach PTO.
Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie uprawia turystykę rowerową i czyta książki. Biegle włada językiem angielskim.


Dr Weronika Piasta

Weronika Piasta - Lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W gabinecie dentista.pl wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii. Stale poszerza swoje kompetencje i umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas zwłaszcza jeżdżąc na rowerze.


oanna Banach - Skowronek - lekarz dentysta - Specjalista periodontologii

Joanna Banach - Skowronek - Lekarz dentysta - Specjalista periodontologii

 

Wybitna specjalistka w dziedzinie periodontologii, a także członek Polskiego Towarzystwa Periodontologii, Europejskiej Federacji Periodontologii. Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jej umiejętności potwierdza uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach, a także konferencjach. Głównym obszarem zainteresowań doktor Joanny, są przede wszystkim choroby przyzębia, prawidłowa higiena jamy ustnej, mikrochirurgia periodontologiczna oraz nieprawidłowości śluzówkowo-dziąsłowe. Cechują ją staranność, precyzja oraz zorientowanie na pacjenta.

Poza najważniejszą misją przywracania zdrowia pasją Pani doktor są biegi górskie, sporty zimowe – snowboard i narciarstwo biegowe oraz poezja śpiewana.


Artur Dziuba - lekarz dentysta

Artur Dziuba - lekarz dentysta

 

Jest absolwentem Ukraińskiej Akademii Stomatologicznej w Połtawie, gdzie w 2013 roku ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny. W trakcie studiów i po ich ukończeniu pogłębiał swoją wiedze i umiejętności na specjalistycznych kursach i warsztatach z różnych dziedzin stomatologii, szczególnie ukierunkowując swoje zainteresowania na stomatologię zachowawczą oraz leczenie endodontyczne. Praktyki odbywał w gabinecie specjalizującym się w cyfrowej protetyce stomatologicznej. Z Dentista.pl jest związany od 2018 roku. Od tego czasu wspólnie z dr Maciejem Marcinowskim zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów. Ważne jest dla niego, aby do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie rozumiejąc jego potrzeby i wspólnie z nim dążyć do zdrowego i pięknego uśmiechu. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z rodziną eksplorując najpiękniejsze zakątki Polski. Jest miłośnikiem kina oraz gier wideo.


Paulina Marcinowska -dyplomowana higienistka stomatologiczna

Paulina Marcinowska - higienistka

 

Paulina Marcinowska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Ukończyła także z wyróżnieniem Curriculum Higienistki Implantologicznej plasując się na 1. miejscu wśród kursantów. Jest członkiem Polskiego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. Nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych kursach w Polsce i za granicą z zakresu periodontologii, higieny stomatologicznej, profilaktyki oraz komputerowego projektowania uśmiechu – Digital Smile Design. Dopełnieniem jej wiedzy jest udział w wielu konferencjach w Polsce i za granicą. Zdobytą wiedzę przekazuje innym prowadząc szkolenia dla higienistek stomatologicznych. W klinice Dentista.pl Stomatologia wykonuje zabiegi mające na celu wychwycenie wczesnych objawów chorób przyzębia (paradontozy) oraz przeciwdziałanie rozwojowi próchnicy. Pełna energii i zaangażowania. Prywatnie pasjonuje się fotografią, w wolnych chwilach podróżuje spędzając czas z rodziną oraz uprawia fitness. W klinice Dentista.pl pracuje od 2007r.


Małgorzata Maciejewska higienistka stomatologiczna

Małgorzata Maciejewska- higienistka

 

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, która zajmuje się profesjonalną higieną jamy ustnej w zakresie profilaktyki, a także instruktażu, dopełniając kompleksowe leczenie naszych pacjentów. Doskonale zadba o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. Jej profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty zdobyte podczas szkoleń i kursów. Jest osobą empatyczną, skrupulatną, dokładną, a także uśmiechniętą.


Małgorzata Maik - Asystentka stomatologiczna

Małgorzata Maik - Asystentka stomatologiczna


Lidia Nawrot - Asystentka stomatologiczna

Lidia Nawrot - Asystentka stomatologiczna

Asystentka i dyplomowana higienistka stomatologiczna, która wspiera prace lekarzy. Asystuje  przy zabiegach stomatologicznych , chirurgicznych oraz  implantologicznych.  Zajmuje się profesjonalną higieną jamy ustnej w zakresie profilaktyki, a także instruktażu, dopełniając kompleksowe leczenie naszych pacjentów. Doskonale zadba o Państwa zdrowy i piękny uśmiech. Jej profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty zdobyte podczas szkoleń i kursów. Jest osobą empatyczną, skrupulatną, dokładną, a także uśmiechniętą. W wolnej chwili dba o zdrowie i kondycję fizyczną uprawiając sporty na świeżym powietrzu. Bierze czynny udział w biegach Półmaratonu, uwielbia i piesze wędrówki polegające na marszach Nordic Walking oraz rowerowe wyprawy w nieznane.


Marianna Damasiewicz - Asystentka stomatologiczna

Marianna Damasiewicz - Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna, w trakcie zdobywania dyplomu higienistki stomatologicznej. W gabinecie Dentista.pl asystuje przy zabiegach stomatologii zachowawczej, endodontycznych i protetycznych. Poza pracą prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia dzięki uczęszczaniu na regularne treningi m.in. na squasha i jogi.


Maria Jaworska Rejestracja/Opiekun pacjenta

Maria Jaworska Rejestracja/Opiekun pacjenta

Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu na kierunku Psychologia w Biznesie ze specjalnością Zarządzanie zasobami ludzkimi. W gabinecie Dentista.pl zajmuje się kompleksową obsługą recepcji, budując relacje i dbając o komfort pacjentów. Uwielbia pracę z ludźmi, a w czasie wolnym zajmuje się rękodziełem oraz czytaniem książek.


Agnieszka Prusek

Agnieszka Prusek Rejestracja/Opiekun pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W gabinecie Dentista.pl zajmuje się rejestracją pacjentów jednostki medycznej. Pacjentom udziela kompleksowej informacji na temat świadczonych usług medycznych, dba o planowanie terminów wizyt i stałe aktualizowanie kalendarza rejestracji. Również ważnym aspektem jest budowanie zaufania wśród pacjentów oraz ich bezpieczeństwo związane z ochroną danych osobowych. W wolnych chwilach lubi spędzać czas na długich spacerach, a także podróżując.


Piotr Krzyształowski - Manager

Piotr Krzyształowski - Manager

 

Absolwent filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Zarządzania na Plymouth University. Do jego obowiązków należy zapewnienie sprawnego działania kliniki Dentista.pl Stomatologia. W wolnych chwilach ogląda dobre filmy.

Aktualności

Niewidzialna Ortodoncja Poznań
13.03.2023
Leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem przezroczystych nakładek jest dyskretne i skuteczne.
Niewidzialna ortodoncja - Alignery
13.03.2023
Czy Waszym marzeniem jest piękny i zdrowy uśmiech? Nie mogliście trafić lepiej, niż do dr n. med.
Implanty i korony cyrkonowe
13.03.2023
Implanty i korony cyrkonowe Pan Łukasz postanowił zadbać o swój uśmiech. Potrzebne było kompleksowe leczenie podczas, którego wykonaliśmy: Zabiegi higienizacyjne w powiększeniu
Piękny i olśniewający uśmiech
25.10.2021
Uwielbiamy wywoływać efekt „wow” u naszych pacjentów. Jednym z czynników jaki wpływa na ten efekt jest magia cyfrowej stomatologii.
Niewidzialna ortodoncja
20.10.2021
Jest nam niezmiernie miło widząc Wasze zainteresowanie niewidzialną ortodoncją!
Czym jest deprogramator?
20.10.2021
Tak właśnie wygląda deprogramator na zębach pacjenta. Jedyne co możecie zauważyć to malutki klocuszek między dolnymi a górnymi jedynkami pacjentki. Przypominamy - jeśli cierpisz na:
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy
25.09.2021
Oto przykład projektu nowego uśmiechu dla naszej pacjentki. Już od 15 lat tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów!
Zmieniamy życie naszych pacjentów
02.09.2021
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów.
09.08.2021
Najczęstszą przyczyną startych i kruszących się wypełnień jest choroba okluzyjna.
Jak wygląda pierwsza wizyta? | Dentista.pl Poznań
29.07.2021
Taka wizyta to kluczowy moment dla całego procesu leczenia.
Nowoczesna stomatologia
27.07.2021
Nowoczesna stomatologia pozwala zobaczyć jak będą wyglądały zęby, kiedy leczenie dobiegnie końca.
Stawy skroniowo - żuchwowe - badanie
15.07.2021
Badanie pacjenta w Dentista.pl obejmuje nie tylko zęby, ale także stawy skroniowo - żuchwowe oraz mięśnie związane z narządem żucia.
Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo

© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań Os. Władysława Jagiełły 107 (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej)
POLITYKA COOKIES | POLITYKA PRYWATNOŚCI