facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

11 lat współpracy Pani Pauliny Czecholińskiej

Z dumą gratulujemy sukcesu !
Kiedy pasja i pracowitość połączą się w jedno, wtedy sukces jest nieunikniony...
Tak można podsumować 11 lat współpracy Pani Pauliny Czecholińskiej - higienistki stomatologicznej z Dentista.pl Stomatologia. Pani Paulina swoją drogę zawodową rozpoczęła jako uczestniczka szkoleń dr n.med. Kingi Grzech-Leśniak z zakresu periodontologii dla higienistek stomatologicznych. Dziś kontynuuje swoją pasję jako wykładowca i egzaminator najbardziej zaawansowanego programu szkoleniowego - Curriculum Higienistek i Asystentek Implantologicznych dr n.med Kingi Grzech-Leśniak/Periocare, któremu patronuje Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne.

Nasi pacjenci codziennie doceniają wyjątkową opiekę, jaką otacza Ich Pani Paulina. Dla wszystkich nowych pacjentów, z pewnością wizyta higienizacyjna, będzie niepowtarzalnym spotkaniem z profesjonalistką, która kształci się nie tylko w Polsce, ale także w USA.

Aktualności

24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.
04.10.2018
Wkrótce do zobaczenia na „małym ekranie” !
08.09.2018
W ostatnim tygodniu odwiedził nasz gabinet Pan Maciej, prawdziwy fan Elvisa Presleya. Na codzień mieszka w Irlandii, ale swój uśmiech powierza tylko lekarzom z Dentista.pl w Poznaniu.
03.09.2018
Tornistry już gotowe, a uśmiechy Waszych pociech ? Zapraszamy wszystkich uczniów do Dentista.pl Stomatologia na przegląd jamy ustnej !
29.08.2018
Dziś świętowaliśmy z Panią Stefanią z Nowego Jorku zakończenie leczenia implanto-protetycznego.
13.08.2018
Wakacje sprzyjają podróżom lub wypadom typu CityBreak.
13.07.2018
Możesz nosić Alignery czyli niewidoczne aparaty ortodontyczne i uprawiać sporty !
30.06.2018
Fryzjer u dentysty - dentysta u fryzjera. Dobrze mieć zaufanego partnera nie tylko w życiu osobistym, ale także w codziennych troskach...
29.06.2018
Dr Maciej Marcinowski spędził ten ostatni czerwcowy piątek w grodzie Warsa i Sawy na kursie praktycznym z planowania leczenia implantolologicznego z użyciem szablonów chirurgicznych, prowadzonym pr

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES