facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Zaplanuj swój uśmiech

Nowoczesna stomatologia potrafi spełniać marzenia o pięknie białych zębach. Przychodzi moment, że naszemu uśmiechowi pragniemy poświęcić więcej uwagi. Czasem, przyczyną tego faktu jest zbliżający się ślub, sylwester czy też duża impreza rodzinna. Wizerunek odgrywa nader ważną rolę, gdy przygotowujemy się do rozmowy kwalifikacyjnej lub awansujemy w pracy. Bywa, że szafę mamy wypełnioną rzeczami z najnowszej kolekcji, na głowie - modną fryzurę i ciało wychuchane w gabinecie kosmetycznym, a tu – zerknąwszy w lustro dostrzegamy, że atrakcyjny wygląd psują nam przebarwione, powykrzywiane zęby, brak jest czwórki, trójki, a proteza już dawno przestała pasować. Czas zacząć działać, aby znów cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem przez długie lata.

Gabinet stomatologiczny

Najlepiej udać się wtedy do gabinetu stomatologicznego, który specjalizuje się w kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu. Nowoczesna stomatologia opiera się o metody, dzięki którym zobaczyć można, jak będą wyglądały nasze zęby, gdy leczenie dobiegnie już końca. Podstawą jest tutaj szczegółowy plan leczenia wraz z symulacją wyglądu nowych zębów, jaką zaplanuje dentysta wraz z laboratorium protetycznym. Łuk twarzowy i artykulator - symulator działania zgryzu, pozwolą odwzorować stan uzębienia i pracę stawu skroniowo - żuchwowego, by na tej podstawie stworzyć z wosku nowe, piękne zęby. Będą szablonem w trakcie całego leczenia. Zdjęcia zębów, jakie pacjent miał kiedyś, w połączeniu z fotografiami cyfrowymi aktualnej sytuacji, pomogą przywrócić wygląd naturalny. Będzie to można zobaczyć a dentysta przedstawi kilka metod osiągania tego efektu do wyboru. Dobry plan leczenia, podobny do dobrego projektu domu, z dużą dozą dokładności pozwoli określić, jak długo potrwa leczenie, z ilu wizyt będzie się składało oraz, co będzie wykonywane na poszczególnych spotkaniach z dentystą.

Nasza wygoda

Przymierzając się do wyboru metod rekonstrukcji uzębienia, zwracać należy uwagę na naszą wygodę. Warto rozważyć projekt leczenia, którego realizacja potrwa nawet rok czy dwa i pochłonie więcej środków, niż to sobie wstępnie zaplanowaliśmy, bo korzystać z niego będziemy długie lata, 24 h na dobę przez 365 dni w roku. Zrealizowanie pełnego planu leczenia wyeliminuje czynniki ryzyka, które wpływają na problemy zgryzowe. Stabilny i wyrównany zgryz pozwoli cieszyć się pełnią życia, spożywać zimne i twarde pokarmy, a przede wszystkim uśmiechać się do wszystkich.

Aktualności

01.07.2020
Dentista.pl jest jak Nowy Jork i podobnie jak on jest miejscem nieograniczonych możliwości, które ciągle tętni życiem.
30.06.2020
Piękny, naturalny, zdrowy i dopasowany do twarzy uśmiech potrafi sprawić, że oczy zaczynają się „śmiać” i cała twarz emanuje pozytywną energią.
29.06.2020
Wakacyjna podróż po uśmiech Miejsce docelowe: Hollywood Smile City lub Natural Smile City. Ty wybierasz destynację.
30.04.2020
Drodzy pacjenci! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.
08.02.2020
Top Model Pani Kasia Szklarczyk rozpoczęła właśnie swoją podróż w kierunku perfekcyjnego uśmiechu. Ząbki staną się idealnie proste dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign.
03.12.2019
Nasz nowy pacjent Pan Marcin Maruszak znany zapewne Wam jako @brzydal_ trafił do naszego gabinetu z chęcią poprawy swojego uśmiechu.
26.11.2019
Dr n. med. Maciej Marcinowski (laureat plebiscytu Dentysta Roku 2019 w Wielkopolsce) oraz licencjonowana higienistka stomatologiczna Paulina Czecholińska z gabinetu Dentista.pl odpowiedzą m.in.
20.10.2019
Pracowita sobota w Dentista.pl Nasza higienistka Paulina Czecholińska z pasją przeprowadza zabiegi higienizacyjne pod mikroskopem.
19.10.2019
W Dentista.pl cały czas wspieramy nasz team w rozwoju zawodowym.
24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES