Poznań Os. Władysława Jagiełły 107
Like us!
Follow us!

Zaplanuj swój uśmiech

Nowoczesna stomatologia potrafi spełniać marzenia o pięknie białych zębach. Przychodzi moment, że naszemu uśmiechowi pragniemy poświęcić więcej uwagi. Czasem, przyczyną tego faktu jest zbliżający się ślub, sylwester czy też duża impreza rodzinna.

Wizerunek odgrywa nader ważną rolę, gdy przygotowujemy się do rozmowy kwalifikacyjnej lub awansujemy w pracy. Bywa, że szafę mamy wypełnioną rzeczami z najnowszej kolekcji, na głowie - modną fryzurę i ciało wychuchane w gabinecie kosmetycznym, a tu – zerknąwszy w lustro dostrzegamy, że atrakcyjny wygląd psują nam przebarwione, powykrzywiane zęby, brak jest czwórki, trójki, a proteza już dawno przestała pasować.

Czas zacząć działać, aby znów cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem przez długie lata.

Gabinet stomatologiczny

Najlepiej udać się wtedy do gabinetu stomatologicznego, który specjalizuje się w kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu. Nowoczesna stomatologia opiera się o metody, dzięki którym zobaczyć można, jak będą wyglądały nasze zęby, gdy leczenie dobiegnie już końca.

Podstawą jest tutaj szczegółowy plan leczenia wraz z symulacją wyglądu nowych zębów, jaką zaplanuje dentysta wraz z laboratorium protetycznym. Łuk twarzowy i artykulator - symulator działania zgryzu, pozwolą odwzorować stan uzębienia i pracę stawu skroniowo - żuchwowego, by na tej podstawie stworzyć z wosku nowe, piękne zęby. Będą szablonem w trakcie całego leczenia.

Zdjęcia zębów, jakie pacjent miał kiedyś, w połączeniu z fotografiami cyfrowymi aktualnej sytuacji, pomogą przywrócić wygląd naturalny. Będzie to można zobaczyć a dentysta przedstawi kilka metod osiągania tego efektu do wyboru. Dobry plan leczenia, podobny do dobrego projektu domu, z dużą dozą dokładności pozwoli określić, jak długo potrwa leczenie, z ilu wizyt będzie się składało oraz, co będzie wykonywane na poszczególnych spotkaniach z dentystą.

Nasza wygoda

Przymierzając się do wyboru metod rekonstrukcji uzębienia, zwracać należy uwagę na naszą wygodę. Warto rozważyć projekt leczenia, którego realizacja potrwa nawet rok czy dwa i pochłonie więcej środków, niż to sobie wstępnie zaplanowaliśmy, bo korzystać z niego będziemy długie lata, 24 h na dobę przez 365 dni w roku.

Zrealizowanie pełnego planu leczenia wyeliminuje czynniki ryzyka, które wpływają na problemy zgryzowe. Stabilny i wyrównany zgryz pozwoli cieszyć się pełnią życia, spożywać zimne i twarde pokarmy, a przede wszystkim uśmiechać się do wszystkich.

Aktualności

Niewidzialna Ortodoncja Poznań
13.03.2023
Leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem przezroczystych nakładek jest dyskretne i skuteczne.
Niewidzialna ortodoncja - Alignery
13.03.2023
Czy Waszym marzeniem jest piękny i zdrowy uśmiech? Nie mogliście trafić lepiej, niż do dr n. med.
Implanty i korony cyrkonowe
13.03.2023
Implanty i korony cyrkonowe Pan Łukasz postanowił zadbać o swój uśmiech. Potrzebne było kompleksowe leczenie podczas, którego wykonaliśmy: Zabiegi higienizacyjne w powiększeniu
Piękny i olśniewający uśmiech
25.10.2021
Uwielbiamy wywoływać efekt „wow” u naszych pacjentów. Jednym z czynników jaki wpływa na ten efekt jest magia cyfrowej stomatologii.
Niewidzialna ortodoncja
20.10.2021
Jest nam niezmiernie miło widząc Wasze zainteresowanie niewidzialną ortodoncją!
Czym jest deprogramator?
20.10.2021
Tak właśnie wygląda deprogramator na zębach pacjenta. Jedyne co możecie zauważyć to malutki klocuszek między dolnymi a górnymi jedynkami pacjentki. Przypominamy - jeśli cierpisz na:
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy
25.09.2021
Oto przykład projektu nowego uśmiechu dla naszej pacjentki. Już od 15 lat tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów!
Zmieniamy życie naszych pacjentów
02.09.2021
Tworzymy piękne i naturalne uśmiechy. Zmieniamy życie naszych pacjentów.
09.08.2021
Najczęstszą przyczyną startych i kruszących się wypełnień jest choroba okluzyjna.
Jak wygląda pierwsza wizyta? | Dentista.pl Poznań
29.07.2021
Taka wizyta to kluczowy moment dla całego procesu leczenia.
Nowoczesna stomatologia
27.07.2021
Nowoczesna stomatologia pozwala zobaczyć jak będą wyglądały zęby, kiedy leczenie dobiegnie końca.
Stawy skroniowo - żuchwowe - badanie
15.07.2021
Badanie pacjenta w Dentista.pl obejmuje nie tylko zęby, ale także stawy skroniowo - żuchwowe oraz mięśnie związane z narządem żucia.
Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo

© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań Os. Władysława Jagiełły 107 (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej)
POLITYKA COOKIES | POLITYKA PRYWATNOŚCI