facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

Dentista.pl Partner Klub.

Drodzy pacjenci!

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.

Począwszy od 16 marca chętnie kontaktujecie się z nami przez internet poprzez wideokonsultacje, polecacie nas swoim znajomym, odbieracie emaile z naszej recepcji z informacjami i dokumentami potrzebnymi do bezpiecznego przeprowadzenia wizyty. Drukujecie, skanujecie, robicie przelewy, płacicie kartą - by ograniczyć do minimum kontakt - jesteśmy z Was dumni i dziękujemy za zaufanie.

Teraz czas na Was - powiedzcie, jak my możemy Was wesprzeć ?

Dentista.pl Partner Club powstal jako owoc partnerskich relacji, jaką już od ponad 14 lat tworzą członkowie zespołu naszego zespołu z naszymi pacjentami. Od samego początku istnienia naszą misją było zarówno niesienie pomocy w sytuacjach nagłych jak i planowe kreowanie pięknych i naturalnych uśmiechów przy wykorzystaniu naszej stale poszerzaniem wiedzy, najlepszych technologii i materiałów.
Dziś chcemy iść dalej i wspierać Was i Wasze inicjatywy w nowej rzeczywistości.
Stworzyliśmy wirtualne miejsce spotkań, które ma na celu wspieranie i polecanie Waszych firm i aktywności zawodowych poprzez networking.
Jesteśmy pewni, że zaufany pacjent Dentista.pl, to także zaufany partner w relacjach biznesowych.

Korzystamy z Waszych usług, polecamy je innym pacjentom i w ten sposób wspieramy i wspieraliśmy siebie nawzajem. Dziś w nowej rzeczywistości ta współpraca nabiera jeszcze większego znaczenia i może pozwolić nawiązać nowe kontakty,dotrzeć do nowych klientów i w ten sposób dalej rozwijać się naszym firmom.

Po weryfikacji będziesz mógł dodać informacje o swoim biznesie, firmie, inicjatywie czy aktywności zawodowej z załączonym krótkim opisem, linkiem, zdjęciem, logo do zamkniętej grupy Dentista.pl Partner Klub na Facebooku.

Nie czekaj i dołącz do Dentista.pl Partner Klub.

Aktualności

01.07.2020
Dentista.pl jest jak Nowy Jork i podobnie jak on jest miejscem nieograniczonych możliwości, które ciągle tętni życiem.
30.06.2020
Piękny, naturalny, zdrowy i dopasowany do twarzy uśmiech potrafi sprawić, że oczy zaczynają się „śmiać” i cała twarz emanuje pozytywną energią.
29.06.2020
Wakacyjna podróż po uśmiech Miejsce docelowe: Hollywood Smile City lub Natural Smile City. Ty wybierasz destynację.
30.04.2020
Drodzy pacjenci! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.
08.02.2020
Top Model Pani Kasia Szklarczyk rozpoczęła właśnie swoją podróż w kierunku perfekcyjnego uśmiechu. Ząbki staną się idealnie proste dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign.
03.12.2019
Nasz nowy pacjent Pan Marcin Maruszak znany zapewne Wam jako @brzydal_ trafił do naszego gabinetu z chęcią poprawy swojego uśmiechu.
26.11.2019
Dr n. med. Maciej Marcinowski (laureat plebiscytu Dentysta Roku 2019 w Wielkopolsce) oraz licencjonowana higienistka stomatologiczna Paulina Czecholińska z gabinetu Dentista.pl odpowiedzą m.in.
20.10.2019
Pracowita sobota w Dentista.pl Nasza higienistka Paulina Czecholińska z pasją przeprowadza zabiegi higienizacyjne pod mikroskopem.
19.10.2019
W Dentista.pl cały czas wspieramy nasz team w rozwoju zawodowym.
24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES