facebook
Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Pawilon 1 A

14’ Kongres Implantologiczny CEIA w Krakowie

dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
Trzy intensywne dni spędzili dr Maciej i Dr Michał podczas warsztatów periodontologicznych z prof. Rasperinim oraz podczas wykładów, których głównym prelegentem był jeden z najbardziej cenionych protetyków Prof. Stephen Chu z Nowego Jorku ( https://sdnydental.com )
Warto wspomnieć, że dr Chu jest uosobieniem perfekcjonisty w każdym aspekcie. Ponad 10 lat temu dr Marcinowski po raz pierwszy wziął udział w szkoleniu prowadzonym przez dr Chu w Nowym Jorku, a kilka lat temu miał okazję asystować w zabiegach poznając kunszt Mistrza od podszewki...
Warto wspomnieć, że Prof. Chu wspólnie z prof. Tarnowem kieruje kliniką zlokalizowaną na 32 pietrze Nowojorskiego wierzowca na Maanhatanie. 2 lata temu dr Marcinowski miał także niebywały zaszczyt zaprezentować swój wykład w Nowym Yorku podczas Kongresu Implantologicznego na którym wykładał także Prof. Tarnow
Już zatem od dziś wprowadzamy do naszych zabiegów nowości prosto z USA. Wszystko po to, by efekty leczenia były jeszcze trwalsze, a zadowolenie pacjentów całkowite !

Aktualności

01.07.2020
Dentista.pl jest jak Nowy Jork i podobnie jak on jest miejscem nieograniczonych możliwości, które ciągle tętni życiem.
30.06.2020
Piękny, naturalny, zdrowy i dopasowany do twarzy uśmiech potrafi sprawić, że oczy zaczynają się „śmiać” i cała twarz emanuje pozytywną energią.
29.06.2020
Wakacyjna podróż po uśmiech Miejsce docelowe: Hollywood Smile City lub Natural Smile City. Ty wybierasz destynację.
30.04.2020
Drodzy pacjenci! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas w tych niecodziennych okolicznościach.
08.02.2020
Top Model Pani Kasia Szklarczyk rozpoczęła właśnie swoją podróż w kierunku perfekcyjnego uśmiechu. Ząbki staną się idealnie proste dzięki niewidocznym nakładkom Invisalign.
03.12.2019
Nasz nowy pacjent Pan Marcin Maruszak znany zapewne Wam jako @brzydal_ trafił do naszego gabinetu z chęcią poprawy swojego uśmiechu.
26.11.2019
Dr n. med. Maciej Marcinowski (laureat plebiscytu Dentysta Roku 2019 w Wielkopolsce) oraz licencjonowana higienistka stomatologiczna Paulina Czecholińska z gabinetu Dentista.pl odpowiedzą m.in.
20.10.2019
Pracowita sobota w Dentista.pl Nasza higienistka Paulina Czecholińska z pasją przeprowadza zabiegi higienizacyjne pod mikroskopem.
19.10.2019
W Dentista.pl cały czas wspieramy nasz team w rozwoju zawodowym.
24.09.2019
Miło nam poinformować, że zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Dentysta Roku 2019 w województwie wielkopolskim został doktor Maciej Marcinkowski.
02.11.2018
dr n. med. Maciej Marcinowski i dr Michał Kozicki na 14’ Kongresie Implantologicznym CEIA w Krakowie.
13.10.2018
W Dentista.pl uwielbiamy nowe trójwymiarowe technologie wspomagające naszą pracę. Napewno wiele z nich już u nas poznaliście, a także oglądaliście nasze filmy edukacyjne zamieszczone na You Tube.

Dentysta - Stomatolog
Poznań - Piątkowo


© TITRIS LLC Spółka komandytowa Poznań os. Władysława Jagiełły 23 Paw. 1 A (przy bloku 17 i 22, Piątkowo, w okolicach wieży telewizyjnej) | POLITYKA COOKIES